Genel Özellikler

MODERN BİR YAŞAM İÇİN...

Bir havuz çevresine yerleştirilmiş 7 bloktan oluşan site, 24 saat güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Etrafı çevrili ve güvenlik kameraları ile korunan,%70'i yeşil alana ayrılmış 20.000m²'lik yerleşim birimi.Basket, voleybol ve tenis kortlarının yer aldığı spor alanları, özel otopark ve yüzme havuzu, çocuk parkı,site sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal tesisler yer alıyor.

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN...

Mavi&Yeşil Park Konutlarının yer aldığı bölge yüksek oksijen, düşük nem oranı ile doğa sporları ve yürüyüşçülerinin vazgeçilmez alanları başında yer alıyor. Yeşilin binbir tonu ve çiçeklerle bezenmiş yaylaları "Sağlıklı Yaşam" felsefesini benimseyenleri adeta kucaklıyor. Kısacası doğal yaşamı, huzur ve sağlığı yaşam biçimi olarak benimseyenler için Mavi&Yeşil Park Konutları, yaşamınızı bir sihirli değnek değmişcesine değiştirecek kapıları ardına kadan sizin için açıyor. Gelin yaşamınız hep hayal ettiğiniz gibi yaşama fırsatını yakalayın.

DAHA HUZUR BİR YAŞAM İÇİN...

Kapalı devre 24 saat kamera kontrollü, güvenlik merkezi, güvenlik kontrollü site giri ve çıkışı, her dairede görüntülü diyafon sistemi, merkezi uydu sistemli TV tesisatı, her dairede klima alt yapısı, dairelerdeki her odada telefon ve internet alt yapısı...